Restaurant & Bar

Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz mükemmel bir tatilin ayrılmaz bir parçası olan leziz yemeklerle donattığımız restaurantlarımızda beklentilerinizin ötesinde bir hizmet sunuyoruz. Ana Restaurantımız, lezzet ustalarımızın Avrupa standartlarındaki titizlik ve zenginlikle hazırladıkları açık büfe kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği ile hizmetinizdedir.

Sahildeki Restaurantımızda ve Barımızda sizin için öğlenleri hazırlanan seçkin tatlar, ferah atmosferi ve özenli servisi ile gününüzü renklendirmeyi bekliyor. Ayrıca arzu eden misafirlerimiz için geç kahvaltı, öğleden sonra snack, çay-kahve ve pasta saati, gece çorbası, yerli alkollü ve alkolsüz içecekler Herşey Dahil tatilinizde saat 10:00 dan 24:00’e kadar bar ve restaurantlarımızda ücretsiz hizmetinize sunulmaktadır.

12 ay açık olan otelimizde, akşamları rezervasyon yaptırarak günün tatlı yorgunluğunu atabileceğiniz, şık ve rahat bir ortam sağlayan A La Carte Restaurantlarımız akşamınızı daha da keyifli bir ana, akşam yemeğinizi ise bir ziyafete dönüştürüyor. Giriş günü meşrubatlar ve su ile doldurulan mini barlar, diğer günler sadece 1 litrelik su ile tamamlanmaktadır. Oda servisi ve kapalı tam şişede alkollü içecekler ücrete tabidir.